Jestem terapeutką klasycznej medycyny chińskiej.

Pracuję z wysoko wibracyjnymi energiami w polu Serca.

Medycyna Chińska

Jestem terapeutką Medycyny Chińskiej od 2015 roku. Z wyróżnieniem ukończyłam Śląską Akademię Akupunktury w Katowicach, gdzie studiowałam Tradycyjną Medycynę Chińską. Ukończyłam 2-letnie seminarium Akupunktury Stems & Branches w Międzynarodowej Szkole Akupunktury Klasycznej Acuart.

Posiadam także dyplom Naturopaty zdobyty po ukończeniu nauki w Studium Edukacji Ekologicznej we Wrocławiu.

Wykształcenie w dziedzinie Medycyny Chińskiej zdobywałam u wybitnych praktyków z Chin, Francji, Izraela, Holandii, Australii, Polski. Wciąż aktywnie uczę się od bliskich memu sercu Mistrzów i Nauczycieli.
 Popularyzuję świadome życie w zdrowiu poprzez wykłady i warsztaty na temat Medycyny Chińskiej od strony praktycznej. We Wrocławiu prowadzę swój gabinet. Specjalizuję się w akupunkturze oraz dietetyce leczniczej i ziołolecznictwie. Stosuję także inne terapie naturalne wywodzące się ze starożytnych Chin.

W terapii pacjentów kieruję się zarówno holistycznym, jak i indywidualnym podejściem, stosując zróżnicowane metody diagnostyczne i uzdrawiające.

Praca w Polu Serca

Od 2017 r. posługuję się praktykami szamańskimi – chirurgia fantomowa, czytanie Kronik Akaszy, praca z energiami wysoko wibracyjnymi. Korzystam z nich zarówno w gabinecie, jak i podczas spotkań grupowych. 

Prowadzę ceremonie dźwięku grając na instrumentach kryształowych, archaicznych i innych. Śpiewam przekazy z Pola Serca niosące uzdrawiające wibracje bezwarunkowej miłości. Prowadzę autorskie warsztaty i ceremonie o poszerzaniu świadomości we frekwencji fal miłości bezwarunkowej. W 2021 roku otrzymałam od Istvana Sky inicjację do prowadzenia kręgów pieśni. Od tego czasu otworzyłam się na komponowanie pieśni niosących uniwersalne treści o Życiu w harmonii i szczęściu. Moją inspiracją do tworzenia pieśni są przekazy, które otrzymałam od mojej nauczycielki szamanizmu – Jadwigi Nairy oraz innych nauczycieli (Gabrielle Orr, Luczis, dr Yair Maimon, dr Rani Ayal, dr Joan Duveen). Będąc w codziennej uważności i pogłębianiu swojej świadomości otwieram się na kolejne przekazy energii wysoko wibracyjnych.

Ina Liliana na co dzień

Prywatnie jestem mamą cudownej Poli. Gotuję wg Pięciu Przemian, ćwiczę Qi gong, tańczę, śpiewam i gram na instrumentach. Kocham naturę, las to mój dom. 

Podążając Ścieżką Serca rozumiem siebie, ludzi, relacje i prawa jakimi rządzi się świat. Zarówno ja, jak i moi bliscy odczuwają dzięki temu dobrostan…

Ina Kubas

Ukończone kursy i szkolenia

Skorzystaj z mojej wiedzy