dr Ina Liliana Kubas

Jestem terapeutką Medycyny Chińskiej od 2015 roku. Z wyróżnieniem ukończyłam Śląską Akademię Akupunktury w Katowicach, gdzie studiowałam Tradycyjną Medycynę Chińską. Ukończyłam 2-letnie seminarium Akupunktury Stems & Branches w Międzynarodowej Szkole Akupunktury Klasycznej Acuart.

Posiadam także dyplom Naturopaty zdobyty po ukończeniu nauki w Studium Edukacji Ekologicznej we Wrocławiu.

Wykształcenie w dziedzinie Medycyny Chińskiej zdobywałam u wybitnych praktyków z Chin, Francji, Izraela, Holandii, Australii, Polski. Wciąż aktywnie uczę się od bliskich memu sercu Mistrzów i Nauczycieli.

dr Ina Liliana Kubas

Medycyna Chińska

Popularyzuję świadome życie w zdrowiu poprzez wykłady i warsztaty na temat Medycyny Chińskiej od strony praktycznej. We Wrocławiu prowadzę swój gabinet. Specjalizuję się w akupunkturze oraz dietetyce leczniczej i ziołolecznictwie.

W terapii pacjentów kieruję się zarówno holistycznym, jak i indywidualnym podejściem, stosując zróżnicowane metody diagnostyczne i uzdrawiające. Od 2017 r. dodatkowo posługuję się praktykami szamańskimi – chirurgia fantomowa, czytanie Kronik Akaszy, praca z energiami wysokowibracyjnymi.

Gram koncerty relaksacyjne na instrumentach kryształowych, archaicznych i innych; do tego śpiewam przekazy o uniwersalnych treściach. Prowadzę autorskie warsztaty i ceremonie o poszerzaniu świadomości we frekwencji fal miłości bezwarunkowej.

Ina Liliana na co dzień

Prywatnie jestem mamą cudownej Poli. Gotuję wg Pięciu Przemian, ćwiczę Qi gong, tańczę, śpiewam i gram na instrumentach. Podążając Ścieżką Serca rozumiem siebie, ludzi, relacje i prawa jakimi rządzi się świat.

„Zarówno ja, jak i moi bliscy odczuwają dzięki temu dobrostan…”

Ina Kubas

Ukończone kursy i szkolenia

Skorzystaj z mojej wiedzy